Android Auto with floating window FA for Auto

Pokud se zajímáte o možnost plného zrcadlení Vašeho telefonu v autě – jste tu správně! Pomocí těchto stránek se můžete rychle orientovat v možnostech i získat aktuální informace o současných metodách přenosu kompletního obsahu Vašeho telefonu na display Vašeho infotaimentu v autě. Pokud budete chtít bez dlouhého pátrání po webových stránkách v různých jazycích i YouTube videí z celého světa, získat odkazy ke stažení vyzkoušených aplikací, návodů i video-návodů pro instalaci, vše je možné získat zde skrz publikované odkazy. Pro jejich stažení, aktualizaci, možnost využití mailové podpory je však třeba se stát patronem našich stránek. Po získání členství v našem patreon klubu již pak máte přístup ke všem ostatním informacím, návodům i instalačním souborům zcela zdarma po celou dobu Vašeho členství. Průběžně budete také informováni nejen o nových softwarových, ale také hardwarových možnostech zrcadlení obsahu Vašeho telefonu v automobilu. Tuto podporu Vám chceme poskytnout jednak publikací článků na tomto webu, možnostmi diskuze v našem blogu i odkazy na námi vedené sociální sítě. Všichni členové patreon klubu ale také obdrží minimálně dvakrát měsíčně newsletter na svoji mailovou adresu s upozorněním na novinky! Pokud o tuto službu nebudete mít nadále zájem, jedním klikem na konci mailu je možné zasílání newsletteru samozřejmě kdykoliv odhlásit. Pro získání členství v našem patreon klubu je třeba se přihlásit některým odkazem pod zobrazenou stránkou se zámkem Patriot.

Po přihlášení se Vám otevřou všechny uzamčené sekce tohoto webu, možnost stažení všech potřebných souborů i manuálů. Navíc se Vám samozřejmě zpřístupní i naše stránky přímo na portále patreon.com.

Na stránkách o hardwarových doplňcích najdete naše slevové kupony pro výhodný nákup přímo u výrobce zařízení, obvykle ve tvaru MIRROR-PHONE-AA. Na konci stránek nebo v postranním panelu najdete také kontaktní formulář, kde se po zadání Vaší mailové adresy přihlásíte k odběru našich newsletter novinek mailem.