KyeBriq - latest current models

Od září 2021 je k dispozici kvalitativně nový typ zařízení, slučující v sobě několik výhod v jednom výrobku. KyeBriq se připojí prostřednictvím protokolu CarPlay (určeného původně pouze pro připojení telefonů apple iPhone) skrz USB kabel k vašemu originálnímu autoradiu a spustí Vám na displayi vašeho auta komplexní nové virtuální Android autoradio se všemi jeho výhodami. Můžete v tu chvíli spouštět v autě jakoukoliv aplikaci, kterou do KyeBriq nahrajete z Google Play. Již z výroby vám ale přijde zařízení obsahující například Google mapy, NetFlix, YouTube, Waze, VLC video Player, Spotify a mnoho dalších aplikací. Stačí se v zařízení přihlásit k Vašemu účtu Google ( NetFlix, YouTube, Spotify atd.) a můžete hned začít zařízení používat.

KyeBriq connection via CarPlay USB
Connected device Apple CarPlay – KyeBriq

Pro spojení s internetem můžete využít HotSpot ve vašem automobilu nebo ho vytvořit na Vašem telefonu (nezávisle, zda se jedná o Apple iPhone iOS nebo  Android telefon!). Nejlepší řešení je pak SIM slot pro datovou SIM přímo v zařízení KyeBriq. S posledně jmenovaným řešením je pak velice snadné využít všechny možné kombinace spojení WiFi se všemi typy telefonů ve Vašem autě.

Na rozdíl od všech předešlých výrobců podobných zařízení disponuje KyeBriq další velmi výhodnou vlastností. S jeho pomocí vytvoříte během několika sekund WiFi Android Auto nebo WiFi CarPlay! Ano, je skutečně možné i ve vašem starém automobilu bez podpory WiFi Android Auto a WiFi CarPlay tyto možnosti využít. Přepínání mezi KyeBriq autoradiem a WiFi Android Autem nebo WiFi CarPlay je pak pouze otázka několika sekund, není třeba žádný restart zařízení! Nemusím asi zdůrazňovat, že při WiFi Android Auto fungují i všechny aplikace třetích stran, včetně aplikací pro kompletní zrcadlení Vašeho telefonu.

Další vlastností, která byla ještě před pár týdny nemyslitelná je nejen možnost rozdělení obrazovky na dvě nezávislá okna se spuštěnými aplikacemi, ale dokonce i možnost obrazu v obraze, kde i nad operačním systémem iOS (a tedy WiFi Carplay) běží samostatné Android plovoucí okno s další aplikací. Jeden z takových příkladů je možné vidět na fotografii. Jak vše funguje v praxi můžete vidět na našem instruktážním videu i s titulky zde.

Floating Apps for Auto - floating Android Window in CarPlay iOS

Pokud použijete navíc možnost popsanou zde, získáte tím možnost kompletního zrcadlení Vašeho iPhona na displayi automobilu s použitím WiFi. Je však třeba mít na paměti, že na rozdíl od Android zařízení musíte pro kompletní zrcadlení iPhona i s dotykovou kontrolou použít Jailbrek.

Pokud tedy sečteme všechny výše uvedené možnosti –  tj. nezávislé spuštění jakékoliv aplikace na full screen v autě, WiFi Android Auto i WiFi CarPlay, vlastní slot pro datovou SIM a přidáme další výhody –  slot pro mikroSD kartu až 128 Gb, paměť zařízení 8GB/128GB, zabudovaný GPS modul i s anténou,  8 jádrový procesor a 2 BT jednotky pro komunikaci s okolními zařízeními a navíc možnost dálkového ovládání – získáváme tak zcela bezkonkurenční výrobek s maximem možností.

Jeho technické parametry můžete vidět zde:

OS Version Android 13.0 (GSM Available)

 CPU QUALCOMM 8 Core Processor

Memory až 8G LP DDR3 + 128G eMMC Flash

Network 2G/3G/4G LTE 2G Frequency GSM / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G Frequency UMTS B1 / B2 / B5 / B8 WIFI 802.11a/b/g/n/AC, 2.4G + 5G 4G Frequency LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B28 LTE-TDD B38/B40/B41 4G Coverage Area Asia Pacific, Europe, UK, Australia, New Zealand, South America, Middle East and Mediterranean Countries

USB Input OTG*1 Port

USB 2.0 TF Card Support 128GB TF Card

Bluetooth Dual BT Master BLE4 2 & Slave BT5.0

GNSS GPS / GLONASS / Beidou

Zařízení je možné koupit přímo u výrobce teď se slevou ve výši 10% na všechny výrobky po zadání slevového kuponu (Enter a promo code) ve tvaru MIRROR-PHONE-AA na stránkách výrobce zde:

V tuto chvíli aktuálně probíhá mimořádná slevová akce na výrobek BRIQ4-AGERA, kde je možné získat mimořádnou slevu ve výši 40% zadáním slevového kodu ve tvaru AGERA40-AA.

BRIQ4 - AGERA
BRIQ4 – AGERA

Společnost KyeBriq dnes aktuálně nabízí 5 modelů externích multimediálních boxů do auta v cenové relaci od 200 do 300 US dolarů. Parametry jednotlivých výrobků si můžete prohlédnout na úvodní fotografii této stránky.

Úplnou novinkou v sortimentu firmy KyeBriq je systémově nový typ CarPlay multimediálního android adaptéru, který se připojuje k vozům BMW modelové řady ID 6 až 9. Tyto vozy nemají totiž USB CarPlay, ale pouze WiFi CarPlay, takže bylo třeba vymyslet nový typ adaptéru speciálně pro vozy BMW. Je o výrobek BRIQ4 – GP9, který se vyrábí ve dvou variantách, buď s pamětí 8/128 GB nebo levnější verze 4/64 GB. U obou modelů nalezneme nově také HDMI výstup pro možnost připojení externího monitoru.

BRIQ4-GT9 for BMW ID 6-9
BRIQ4-GT9 for BMW ID 6-9

Dva levnější modely R2-Lite a Q2-lite jsou pouze adaptéry z USB CarPlay nebo USB Android Auto na WiFi spojení telefonu s vozidlem. Nemají tedy vlastnosti multimediálních boxů. Pro objednání platí stejný objednací link na výrobce i stejný slevový kod MIRROR-PHONE-AA.

V sekci Připojení a zrcadlení CP boxů na Pc si můžete nově stáhnout kompletní návod, jak KyeBriq připojit k PC bez dalšího hardwarového vybavení. Najdete zde i odkaz na stažení všech potřebných souborů ke spuštění zrcadení KyeBriq na PC. Všechny potřebné aplikace a programy pak naleznete v sekci Stahování, za tyto aplikace již není třeba nic platit.