me in my car

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá vším okolo plného zrcadlení telefonu na infotaimentu Vašeho auta. Nejvíce se angažujeme u vozidel skupiny VW group, tj. vozů VW, Audi, Škoda a Seat. Problematice se věnujeme čtyři roky, natočili jsme pro Vás více než 100 videí a návodů, které na YouTube mají víc, než milion shlédnutí. Spolupodíleli jsme se na vzniku aplikace Full Mirrorlink | Floating Apps for Auto, která byla dva roky nejprodávanější aplikací v obchodě Play v kategorii Auta a doprava s velmi vysokým ratingem. Poskytli jsme technickou podporu uživatelům aplikace prostřednictvím více než 50 000 odeslaných mailů.

Vzhledem k situaci, která nastala rozhodnutím firmy Samsung ukončit podporu MirrorLink ve svých telefonech jsme se rozhodli hledat a najít alternativní řešení. Protože já i manželka (což je naše kompletní firma :-)) pracujeme na plný pracovní úvazek v jiných oborech (já jsem servisní technik lékařské elektroniky a manželka pracuje v sociálních službách) dovolili jsme si Vás touto formou požádat o patronství naší práce. Doufáme, že s pomocí Vašeho členství se nám podaří dále udržovat tento web a mít vždy nejnovější informace z daného oboru. Proto jsou tedy některé části tohoto webu uzamčeny pouze pro členy našeho Patreon klubu.

Pro přístup na stránky s logem Patreon je tak třeba si vytvořit na Patreonu sponzorský účet. Vytvoříte si účet s jménem a heslem. Po zpětném přihlášení na naše stránky zde najdete i několik desítek souborů ke stažení a mnoho konkrétních návodů.

Mnoho našich návodů najdete na YouTube v českém i anglickém jazyce s titulky. Založili jsem FB stránku a několik FB skupin.

Chcete se na něco zeptat? Zajímají Vás novinky ze světa connectivity automobil – smartphone?

S dotazy se neváhejte obrátit přímo na mě prostřednictvím:
e-mailová schránka: mirror.phone.aa@gmail.com


FB skupina v českém jazyce tady
FB skupina pro všechny typy automobilů v anglickém jazyce zde

FB stránka našeho webu je zde.

Zajímá Vás odběr novinek?
Zaregistrujte se mailem a já Vás budu o novinkách pravidelně informovat.

https://app.mailjet.com/widget/iframe/7crf/L2o